Shop Mobile More Submit  Join Login
About Traditional Art / Student Member Paulina Michalska20/Female/Poland Groups :iconfantasmecollege: FantasmeCollege
Głowa Dyra
Recent Activity
Deviant for 6 Years
Needs Premium Membership
Statistics 705 Deviations 17,291 Comments 81,970 Pageviews

Newest Deviations

Meet them in real life :dummy:

:iconariadog::iconczyste-zlo::iconmega-zlo::iconbranka42::iconsertralinum::iconesmerra::iconmikado13::icondixfirebone::iconachaii::iconavahollic::iconoldspoon::iconsanrucha::icongniewu::iconglor666::iconmousym::iconcaria0::iconszarosen::iconm3xd::iconshadzik::iconinesthedudette::iconmiramora::iconlilami::iconraironu::iconana-kirika::iconlealin::icontikonka::iconalija::iconsethrickowa::iconfelix-leg::iconextraordinary--girl::iconjezzi01::iconskillspid::iconcrazyjustys::iconrizuuki:

*Still find herself as an antysocial creature*

Random Favourites

Webcam

Friends

Watchers

Activity


:AD: Idiots by punki123
:AD: Idiots
"Ale wiesz że tak na logikę, to mniej byś zmarzł i przemókł jakbyś wstał i ze mną poszedł jak człowiek, a nie nadymał się jak purchawka upierając się że nigdzie nie idziesz?"
"Spierdalaj."
"Twój wybór Radziu, twój wybór."Patrzcie jak się bardzo starają przywieść choinkę <3

Teoś (c) DixFirebone
Radziosławy moje
Loading...
:LU: Krokus by punki123
:LU: Krokus
Kwiatek, Szafran, Kryształek, różnie za nim wołali.

Imię: Krokus
Wiek: 38 lat
Wzrost: 175 cm
Waga: 110 kg
Rasa: Kryształek
Kolor oczu: Pomarańczowe
Kolor włosów: Blond
Znaki Szczególne: Najlepsze poczucie stylu na świecie, kryształki ognistego opalu pokrywające skórę na policzkach, szyi i w paru innych miejscach też.

Umiejętności: Nieprawdopodobna charyzma i siła perswazji, praktycznie nie da się powiedzieć kiedy łże a kiedy mówi prawdę, szerokie pojęcie na temat psychologii; świetnie zna się na optyce a zwłaszcza złudzeniach optycznych. Zna się na ludziach.

Charakter: Krokus lubi mieć pod sobą kogoś kim może rządzić i wykorzystuje fakt, że wzbudza zaufanie i generalnie ludzie go lubią, żeby to też osiągnąć. Lubi poznawać nowe rzeczy, lubi wyzwania i podnoszenie poprzeczki coraz wyżej. Zna jednak swoje granice i nie wpakuje się w coś, w co wie że się nie uda (zazwyczaj). Lubi też pieniądze, więc to czasem bywa przekonującym argumentem do zmiany decyzji. Łże jak z nut, z niezmiennym uśmieszkiem na twarzy, może opowiedzieć 6 wersji jednej historii i wszyscy którzy ją usłyszą, nie dojdą nigdy która jest w końcu prawdziwa. Z zamiłowaniem studiuje książki o psychologii, niekoniecznie w dobrych celach, raczej żeby bezczelnie manipulować ludźmi. Ponadto pochodzi ze świata, w którym jego rasa przoduje wobec wszystkich innych względem technologicznym, on sam kształcił się najbardziej w kierunku optyki. Mimo że ma świetne warunki ku iluzji z wykorzystaniem magi przez swoją rasę, bardziej fascynuje go wykorzystywanie w iluzji luster czy przemyślnych mechanizmów.

Biografia: Krokus będąc piratem powietrznym, przemytnikiem i zarazem kapitanem sterowca, władował się w na tyle poważne kłopoty podczas przekrętu, że uznał że najwygodniejszą opcją będzie schowanie się i przeczekanie gdzieś bezpiecznie. A gdzież lepiej się ukryć niż w miejscu pomiędzy wymiarami? Takoż zostawił swoją załogę pod dowodzeniem lojalnego pierwszego bosmana i sam zwiał zanim ktoś postanowił sprawdzić czy bez swojego sterowca też umie latać.

Ulubione/Ciekawostki

Lubi: Rzucanie sassy docinkami, poznawanie nowych ras I ich słabych punktów, błyskotki i fikuśne ubrania.
Nie lubi: ludzi którzy są wyżsi od niego i wykorzystują ten fakt.
Kryształy pojawiające się na skórze jego rasy, są wynikiem krystalizującej się magii, którą ich ciało naturalnie pochłania. Zbiera się też w ich kościach, obciążając przez to organizm, stąd taka waga u chudzielca przeciętnego wzrostu. Im starszy osobnik tejże rasy, tym wolniejszy i mniej ruchliwy, chyba że zużywa potężne ilości magii. A to się nie zdarza, ponieważ ci wolą korzystać z technologii i ją rozwijać.
Loading...
Helloweeny by punki123
Helloweeny
Na razie wrzucam wipa, jutro dam skończone -@
Sammy miał wśród przodków pirata i też za niego się właśnie przebrał : D Trochę wzrostem nie pasuje, bo Jack był kurduplem, ale przynajmniej obaj leworęczni %D
Gdzieśtam jest w galerii Jack jak chce się komu poszukać
Loading...
:FC: Halloweenowy Dyr
Mówcie sobie co chcecie, ale dla mnie Dyru wygrał tegoroczną rundę. Tak na prawdę nie, NO ALE UŚMIECHAJĄCY SIĘ DYR??

Jonathan McKenzie i gif(c) punki123
Loading...

deviantID

punki123
Paulina Michalska
Artist | Student | Traditional Art
Poland
Tea Makes Everything Better by delusional-dreams
Interests
If anyone was interested, I was indeed not good enough. BUT. It's not the end of the world, wowie. I saw the works of another people on exams and... I'm not even surpised I wasn't good enough. It was a good lesson. And now. I HAVE ANOTHER YEAR TO GET READY +___+

AdCast - Ads from the Community

×

Groups

Comments


Add a Comment:
 
:iconkamakurasamurai471:
KamakuraSamurai471 Featured By Owner Mar 4, 2014  Student General Artist
Wszystkiego najlepszego, Paulina! :cake:
Reply
:iconnupoleon:
nupoleon Featured By Owner Jan 20, 2014  Hobbyist Traditional Artist
cześć JŚPP :meow:
Reply
:iconpunki123:
punki123 Featured By Owner Jan 30, 2014  Student Traditional Artist
Witaj Caryco uwu
Reply
:iconklemthepotato:
klemthepotato Featured By Owner Oct 10, 2013
skończyłam Iwo <3 klemthepotato.deviantart.com/a…
awesome mi się go rysowało <3 Mam nadzieję, że nie skrzywdziłam za bardzo nwn
Reply
Add a Comment: