Shop Mobile More Submit  Join Login
About Traditional Art / Student Member Paulina Michalska20/Female/Poland Groups :iconfantasmecollege: FantasmeCollege
Głowa Dyra
Recent Activity
Deviant for 6 Years
Needs Premium Membership
Statistics 707 Deviations 17,292 Comments 82,453 Pageviews

Newest Deviations

Meet them in real life :dummy:

:iconariadog::iconczyste-zlo::iconmega-zlo::iconbranka42::iconsertralinum::iconesmerra::iconmikado13::icondixfirebone::iconachaii::iconavahollic::iconoldspoon::iconsanrucha::icongniewu::iconglor666::iconmousym::iconcaria0::iconszarosen::iconm3xd::iconshadzik::iconinesthedudette::iconmiramora::iconlilami::iconraironu::iconana-kirika::iconlealin::icontikonka::iconalija::iconsethrickowa::iconfelix-leg::iconextraordinary--girl::iconjezzi01::iconskillspid::iconcrazyjustys::iconrizuuki:

*Still find herself as an antysocial creature*

Random Favourites

Friends

Watchers

Activity


:AD: SS- Bo zielony jest dla frajerow by punki123
:AD: SS- Bo zielony jest dla frajerow
A Radziu kiedyś obiecał Cahan że ją wsadzi w jedną z jego sukienek. Co z tego że to tylko lalka Cahan, liczy się >:U (pamiętajmy że Radziu był "dyrektorem" teatru kukiełek, ah wszechstronny ten nasz kocur. )
Także najlepszego Vanilku, zobacz, masz prezent jeszcze kolejnego dnia świąt, więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło : D

Cahan MakkuroVanil
Art by meh
Loading...
Swetr dla Bazyla by punki123
Swetr dla Bazyla
Borze co to znaczy mieć stały styl, ahahah.
Przepraszam że dostałaś swój prezent później, niestety Olce się skończyła włóczka na sweter i musiała obiec całe Tekturowo żeby znaleźć odpowiednią i wykończyć to dzieło unu Mam nadzieję że Bazyl będzie je nosił z dumą, gdyż jest to istne dzieło sztuki wśród brzydkich świątecznych swetrów!

A ode mnie, wszystkiego najepszego na Nowy Roczek i spóźnione Najlepszego na Święta <3


Bazyl czekoSaja
Loading...
:AD: Idiots by punki123
:AD: Idiots
"Ale wiesz że tak na logikę, to mniej byś zmarzł i przemókł jakbyś wstał i ze mną poszedł jak człowiek, a nie nadymał się jak purchawka upierając się że nigdzie nie idziesz?"
"Spierdalaj."
"Twój wybór Radziu, twój wybór."Patrzcie jak się bardzo starają przywieść choinkę <3

Teoś (c) DixFirebone
Radziosławy moje
Loading...
:LU: Krokus by punki123
:LU: Krokus
Kwiatek, Szafran, Kryształek, różnie za nim wołali.

Imię: Krokus
Wiek: 38 lat
Wzrost: 175 cm
Waga: 110 kg
Rasa: Kryształek
Kolor oczu: Pomarańczowe
Kolor włosów: Blond
Znaki Szczególne: Najlepsze poczucie stylu na świecie, kryształki ognistego opalu pokrywające skórę na policzkach, szyi i w paru innych miejscach też.

Umiejętności: Nieprawdopodobna charyzma i siła perswazji, praktycznie nie da się powiedzieć kiedy łże a kiedy mówi prawdę, szerokie pojęcie na temat psychologii; świetnie zna się na optyce a zwłaszcza złudzeniach optycznych. Zna się na ludziach.

Charakter: Krokus lubi mieć pod sobą kogoś kim może rządzić i wykorzystuje fakt, że wzbudza zaufanie i generalnie ludzie go lubią, żeby to też osiągnąć. Lubi poznawać nowe rzeczy, lubi wyzwania i podnoszenie poprzeczki coraz wyżej. Zna jednak swoje granice i nie wpakuje się w coś, w co wie że się nie uda (zazwyczaj). Lubi też pieniądze, więc to czasem bywa przekonującym argumentem do zmiany decyzji. Łże jak z nut, z niezmiennym uśmieszkiem na twarzy, może opowiedzieć 6 wersji jednej historii i wszyscy którzy ją usłyszą, nie dojdą nigdy która jest w końcu prawdziwa. Z zamiłowaniem studiuje książki o psychologii, niekoniecznie w dobrych celach, raczej żeby bezczelnie manipulować ludźmi. Ponadto pochodzi ze świata, w którym jego rasa przoduje wobec wszystkich innych względem technologicznym, on sam kształcił się najbardziej w kierunku optyki. Mimo że ma świetne warunki ku iluzji z wykorzystaniem magi przez swoją rasę, bardziej fascynuje go wykorzystywanie w iluzji luster czy przemyślnych mechanizmów.

Biografia: Krokus będąc piratem powietrznym, przemytnikiem i zarazem kapitanem sterowca, władował się w na tyle poważne kłopoty podczas przekrętu, że uznał że najwygodniejszą opcją będzie schowanie się i przeczekanie gdzieś bezpiecznie. A gdzież lepiej się ukryć niż w miejscu pomiędzy wymiarami? Takoż zostawił swoją załogę pod dowodzeniem lojalnego pierwszego bosmana i sam zwiał zanim ktoś postanowił sprawdzić czy bez swojego sterowca też umie latać.

Ulubione/Ciekawostki

Lubi: Rzucanie sassy docinkami, poznawanie nowych ras I ich słabych punktów, błyskotki i fikuśne ubrania.
Nie lubi: ludzi którzy są wyżsi od niego i wykorzystują ten fakt.
Kryształy pojawiające się na skórze jego rasy, są wynikiem krystalizującej się magii, którą ich ciało naturalnie pochłania. Zbiera się też w ich kościach, obciążając przez to organizm, stąd taka waga u chudzielca przeciętnego wzrostu. Im starszy osobnik tejże rasy, tym wolniejszy i mniej ruchliwy, chyba że zużywa potężne ilości magii. A to się nie zdarza, ponieważ ci wolą korzystać z technologii i ją rozwijać.
Loading...

deviantID

punki123
Paulina Michalska
Artist | Student | Traditional Art
Poland
Tea Makes Everything Better by delusional-dreams
Interests
If anyone was interested, I was indeed not good enough. BUT. It's not the end of the world, wowie. I saw the works of another people on exams and... I'm not even surpised I wasn't good enough. It was a good lesson. And now. I HAVE ANOTHER YEAR TO GET READY +___+

AdCast - Ads from the Community

Groups

Comments


Add a Comment:
 
:iconpunki123:
punki123 Featured By Owner Aug 11, 2014  Student Traditional Artist
Ależ proszę bardzo uvu~
Reply
:iconinkscaled:
InkScaled Featured By Owner Mar 4, 2014
Wszystkiego najlepszego, Punki birthday cake 
Dużo weny :idea: , ciastków :cookie: , kredków :pencil:, czasu wolnego Clock  (bo pewnie szkoła i praca mocno pochłaniają)  i czego tam jeszcze chcesz c:
Reply
:icontikonka:
Tikonka Featured By Owner Mar 4, 2014  Hobbyist Artist
Wszystkiego Najlepszego =3
Reply
:iconkruczka:
Kruczka Featured By Owner Mar 4, 2014  Hobbyist Traditional Artist
Wszystkiego najlepszego!
Reply
:iconalliecorn:
Alliecorn Featured By Owner Mar 4, 2014  Student Digital Artist
Wszystkiego najlepszego ;u; :iconspazhugplz:
Reply
Add a Comment: